Al vanaf jonge leeftijd wordt er van ons gevraagd om goede prestaties te leveren; op school, op het werk en/of in de sport. Enerzijds neemt de (sociale) druk daarbij steeds verder toe om ‘perfect’ en de beste te zijn. Anderzijds worden daarbij op allerlei manieren afgeleid door moderne technologie zoals smartphones, tablets, games en social media.
Focus houden, naar wens kunnen presteren maar ook voldoende rust en ontspanning vinden, worden daardoor een echte uitdaging.
Power 2 Focus is een uniek coachings- en trainingsprogramma, gebaseerd op wetenschappelijk onderbouwde methodes en (leer)technieken, ontwikkeld door senior registerpsycholoog NIP drs. Arco Poot in samenwerking met Toptrainer/Coach Daniël Yung.
Lees meer over Power 2 Focus op de site van ons initiatief 2 Empower
Bel ons of stel je vraag geheel vrijblijvend via ons vragenformulier. Desgewenst doen wij je een persoonlijk voorstel voor een P2F-traject op maat, zowel op individueel als op team-/groepsniveau.